CARSPOINT.CZCARSPOINT.CZ

Informace o nákupu vozu

 

Ve skrytu duše si říkáte jak jen je možné dosáhnout takových slev?
Tak mi Vám tedy nastíníme, jak to vlastně možné je. Po vstupu České republiky do Evropské unie se nám otevřeli hranice nejen pro cestování, ale i pro obchodování. Evropská unie čítá 27 zemí, mezi kterými je možné obchodovat v bezcelní zóně. Každý z členských států má ovšem rozdílné podmínky, sazby daní, daní z „luxusu“ apod. Politikou výrobců vozů je, že daný vůz by měl mít cenu přiměřenou možnostem obyvatel daného státu. A tak vznikají cenové rozdíly. Přičteme-li rozdílné sazby daní a naše velkoodběratelské slevy, získáváme velice zajímavý rozdíl mezi prodejní cenou vozu v ČR a námi nabízenou cenou. Porovnáváme pro Vás ceny vozů ze všech členských států a vybíráme pro Vás opravdu tu nejvýhodnější nabídku.

A není cena nižší díky nižší výbavě?
Zpravidla se dá říci, že vozy v EU jsou lépe vybavené než v ČR. Avšak ne vždy tomu musí býti tak. V naší nabídce máte vždy kompletní výbavu vozu, takže se můžete sami přesvědčit, že výbava je identická, nebo vyšší než stejný model a stupeň výbavy v ČR. Součástí nabídky je cenové porovnání dle platných ceníků v ČR, tak abyste měli naprosto jasno v tom, kolik to vlastně s námi ušetříte. Ostatní prodejci EU vozů to ne vždy dělají stejným způsobem. Jsme toho názoru, že je vždy třeba srovnávat srovnatelné a jednat s klientem vždy upřímně.

Platí námi nabízené ceny i v případě platby v hotovosti?
Ano, naše nabízené ceny jsou platné jak při platbě v hotovosti, tak v případě financování formou úvěru, či leasingu. I v tomto směru s Vámi jednáme zcela na rovinu. Mnohdy se setkáte s velice zajímavou nabídkou za „bezkonkurenční cenu“ v případě financování formou leasingu. Ne, u nás platí ceny pro všechny za všech platebních podmínek. Neskrýváme slevu za něco, co byste následně zaplatili jako mnohonásobné navýšení v leasingu či úvěru.

Jaké jsou dodací podmínky?
Dodací termíny se pohybují v závislosti na nabízeném typu automobilu. Jsme schopni pro Vás zajistit jak skladový vůz u našich partnerů v EU s dodáním do 2 týdnů, tak i zadat Váš vůz ve Vaší konfiguraci do výroby. V druhém případě se termíny dodání pohybují od 5-13 týdnů. Zpravidla se dá říci, že termíny dodání v případě zadání do výroby jsou shodné s termíny od dealerů v ČR. Jsou však vozy, které mají v ČR termíny dodání až 3 měsíce a my jsme schopni takový vůz zajistit do 2 týdnů. Ptáte se jak je to možné? Jednoduše řečeno, vůz na který se čeká v ČR, může být skladem v některé zemi EU.

Je možné, aby mne navštívil pracovník Carspoint přímo u mne doma, či v zaměstnání?
Ano, považujeme to za standardní péči. Nabídky mohou probíhat samozřejmě e-mailovou formou, ale též je možné Vás osobně navštívit a vše probrat do detailu přímo u Vás, tak abychom šetřili Váš čas a nákup vozu Vám tím usnadnili co možná nejvíce.

Odpočet DPH u námi prodávaných vozů?
Ano, u námi prodávaných jak nových vozů, tak i referentských či předváděcích vozů je možnost si uplatnit 20% DPH. Jsme plátci DPH, takže od nás dostáváte daňový doklad (fakturu) s vyčísleným DPH. Dokonce je to možné i na vozy před 04/2009, kdy vstoupila v platnost novela zákonu o DPH. To je však za předpokladu, že takovýto zánovní vůz je námi nakoupen od EU plátce DPH. V našich nabídkách máte vždy vyčíslenu cenu jak s DPH, tak i bez DPH.

Jaké dostanete doklady k vozu?
Samozřejmostí je, že všechny námi prodávané vozy mají kompletní doklady jako čistopis TP pro přihlášení v ČR a platnou servisní knihu. Po vzájemné dohodě s naším klientem je možné vůz zaregistrovat přímo na klienta a předávat tak vůz vč. RZ.

Záruka, je shodná jako u vozu zakoupeného v ČR?
Ano, záruka výrobce je celoevropská, tzn. klient může servisovat vůz kdekoliv v Evropě, nehledě na to v jaké zemi je jeho původ, či zakoupení. V případě reklamace musí každý autorizovaný dealer dané značky takový vůz přijmout a bezplatně opravit.

Financování a pojištění?
Jsme připraveni Vám nabídnout komplexní služby v oblasti financování vozu. Vypracovat pro Vás kalkulace leasingu šité Vám na míru, tak jak Vám to vyhovuje. Probereme s Vámi výhody leasingu, či úvěru a dáme Vám na výběr. Součástí leasingu či úvěru je i komplexní pojištění vč. připojištění skel zavazadel apod. Pokud se rozhodnete platit vůz hotově, vypracujeme Vám nabídku pojištění, dle Vašich požadavků, případně Vám nabídneme poradenskou činnost i v této oblasti.

 

© Copyright CARSPOINT.CZ 2007-2024